Herkesi yenecek enerjimiz var

04-07-2015 15:00:00
image

Halkbank Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Lorenzo Bernardi, Halkbank’ın, camianın verdiği destekle her rakibi geçme enerjisine ve kalitesine sahip olduğunu söyledi.

CEV DenizBank Şampiyonlar Ligi kuralarını değerlendiren Bernardi, gruptaki en önemli rakiplerinin Rusya’nın Zenit Kazan takımı olduğuna dikkati çekti.

Lorenzo Bernardi şu değerlendirmelerde bulundu:

“Zenit Kazan dünyanın en güçlü takımlarından biri, bunu biliyoruz. Rus ekibi, yine bilindiği gibi, Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu. Onlarla çok zor ve heyecan verici iki maç oynayacağız. Gruptaki ilk iki sırayı bu takımla yapacağımız maçlar belirleyecek.

Halkbank ve Zenit Kazan dışındaki iki takımın da güçlü olduklarını söylemeliyim. Grupta herkes bir üst tura çıkmak için oynayacak, onlara da saygı duyuyoruz.

Yeniden başa dönersek, Kazan’la yeniden puan mücadelesi yapacak olmak bizi heyecanlandırıyor. Eminim ki, oyuncularım bu mücadeleye hazır olacaklar. Biz Halkbank olarak herkes yenip, fair-play çerçevesinde sahada savaşıp kazanmak istiyoruz. Camiamızın desteğiyle her rakibi geçme enerjisine sahibiz.”