Halkbank kupayı yemekte kutladı

07-04-2015 11:50:00
image

Halkbank kupayı yemekte kutladı

2014-2015 sezonu Erkekler Süper Kupa’sını yenilgi almadan üst üste üçüncü, toplamda 6.kez kazanan Halkbank, başarısını düzenlenen yemekte kutladı.

Oyuncu ve teknik heyetin eşlerinin de katıldığı yemek, playoff birinci turu ikinci maçında alınan Beşiktaş maçının sonrasına gelince, iki kutlama birlikte yapıldı.

Halkbank Spor Kulübü Genel Sekreteri Muhammed Zaim yaptığı konuşmada takımın önemli bir iş başardığını belirterek,  “Teknik heyet ve oyuncularımızı tek tek kutluyorum. Önemli rakiplerin arasında sıyrılıp müzemize bir kupa daha kazandırdılar. Şimdi sıra lige geldi. Takımımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Takım kaptanları Nuri Şahin ve Ulaş Kıyak da voleybol düzleminde hedeflenen tüm kupaları almaya odaklandıklarını, Şampiyonlar Kupası ve Süper Kupa’yı alarak ilk iki hedeflerine ulaştıklarını söylediler. Kaptan Nuri Şahin, “Beşiktaş’ı da yenip final grubuna kaldık. Lig etabına iki maç sonund akalan tek takımız. Mersin ve Adana’daki finallerde başarılı oymak istiyoruz” diyerek başarılarını değerlendirdi.