Derbinin adı: Halkbank-Spor Toto

10-11-2019 11:47:00
image

Derbinin adı: Halkbank-Spor Toto

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 5.haftasında yarın (11 Kasım. Pazartesi) yine bir başkent derbisi oynanacak; Halkbank’la Spor Toto takımları karşı karşıya gelecek. Başkent Voleybol Salonundaki maç 19:30’da başlayacak ve TRT Spor 2’den naklen yayınlanacak.

Zorlu bir virajdan geçen Halkbank’ta hesaplar galibiyet ve üç puan üzerine.

Halkbank alt yapısından yetişerek A Takım kadrosuna yükselen genç yetenek Furkan Aydın karşılaşmaya mutlak üç puan hedefiyle çıkacaklarını söyledi.

 

Halkbank forması güçlü kılıyor

Rakiplerini iyi tanıdıklarını, bir çok hazırlık maçı yaptıklarını ifade eden Furkan Aydın, “Ligde yenilgi almayan birkaç takımdan biri. Puan tablosuna yansıtamadık ama biz de çok iyi bir takımız. Hem bireysel, hem takım olarak eksiğimiz yok. İnsan Halkbank forması içinde kendisini daha da güçlü hissediyor. Yaşadığımız şanssızlıkları bu maçta kırmak için Spor Toto karşılaşmasını iyi bir fırsat olarak görüyorum. Buradan alacağımız üç puan ilk yarının bundan sonraki bölümü için kapıları ardına kadar açacaktır. Kendimize güveniyoruz. Sahada üç puan için tüm gücümüzle savaşacağız. Elbette taraftarımızı ve Ankaralı voleybol severleri salona davet ediyoruz. Çünkü voleybol seyirciyle güzel” değerlendirmesini yaptı.