Sibel-İsmet Çatık Ortaokulu Halkbank’ı Bağrına Bastı

28-03-2019 18:03:00
image

Sibel-İsmet Çatık Ortaokulu Halkbank’ı bağrına bastı

Efeler Ligi playoff mücadelesindeki üç Ankara takımından ikisi Halkbank ve Ziraat Bankası birinci tur etabında karşı karşıya gelecek. Serinin ilk maçı 30 Mart’ta, Başkent Voleybol Salonunda oynanacak. Karşılaşma saat 17:00’de start alacak.

Bu önemli derbi öncesinde Halkbank A Erkek Voleybol Takımı, Sibel-İsmet Çatık Ortaokulu tarafından ağırlandı.

Okul Müdürü Yusuf Yoleri ve Beden Eğitimi Öğretmeni Şemsettin Kalaycıoğlu’nun evsahipliğinde yapılan ziyarette, öğrenciler Halkbank temsilcilerini kelimenin tam anlamıyla bağrına bastı. Okula ait üç ayrı mekanda gerçekleşen ziyarette bir de sürpriz yaşandı. Halkbank Erkek Takımı’nın son 6 yılına ait , Şemsettin Kalaycıoğlu tarafından hazırlanan bir slayt gösterisi izlendi, anılar tazelendi.

Okulun tüm öğrencilerinin katıldığı törende Kaptan Burutay Subaşı’ya çiçek takdim edilirken, Okul Müdürü Yoleri ve Şemsettin Kalaycıoğlu’na Faik Samed Güneş’in forması hediye edildi.

Okul Müdürü Yusuf Yoleri, Halkbank’ın çocukların sporla tanışması anlamında önemli bir işlevi yerine getirdiğini vurgulayarak, “Bundan sonra da sizin destekçiniz olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Takım Kaptanı Burutay Subaşı ise duygularını şöyle dile getirdi:

“Her zaman siz bizi desteklemek için salona geliyorsunuz. Bugün ziyaret etme sırası bizde. Sizlere hem yürekten teşekkür ediyor hem de 30 Mart’ta oynayacağımız önemli play off maçına davet ediyoruz. Sizleri sporla tanıştırmaktan ayrı bir kıvanç duyuyoruz.”