Halkbank tura inanıyor

03-02-2015 13:10:00
image

Halkbank tura inanıyor

CEV DenizBank Erkekler Şümpiyonlar Liginde Türkiye’nin tek temsilcisi olan Halkbank, 12’li playoff turunda da başarılı olacağına inanıyor.

Türkiye Ligi ve Süper Kupa’da mağlubiyet almadan ilerleyen Halkbank’ta gözler 10 Şubat’ta Ankara’da oynanacak Belogorie BELGOROD maçında.

Geçen yılın Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Rus ekibiyle bu kez playoff’larda karşı karşıya geldiklerini hatırlatan Menajer Ahmet Kavaz, ekip olarak tura inandıklarını söyledi.

Geçen yıl finalde karşılaştıkları rakiplerini şanssız bir şekilde ellerinden kaçırdıklarını belirten Kavaz, “Evet, rakip çok güçlü. Önemli bir voleybol ekolünün temsilcisi. Ancak biz de güçlü ve inançlıyız. Kadromuzda yerli-yabancı bir çok voleybol starı bulunuyor. İyi de çalışıyoruz. Belgorod’u, Ankara’da seyircimizin desteğiyle set vermeden yenip memleketlerine göndermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

 

Yenilmezler

Öte yandan, oynadığı tüm maçları kazanan ve ligin yenilgisiz lideri pozisyonunda olduklarının da altını çizen Kavaz, “İyi oynayıp kazanıyoruz. Her takım gibi biz de kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Orada önemli olan üç puanı almak. Yenilmezlik serisi aklımıza bile gelmiyor. Dolayısıyla da bu durum üzerimizde bir baskı oluşturmuyor” diyerek sözlerini tamamladı.