Halkbanklı Bayanlar Doğa’da Terledi

11-01-2019 16:30:00
image

Halkbanklı Bayanlar Doğa’da Terledi.

Halkbank Voleybol Kulübü, Ankara’nın gözbebeği olarak eğitim kurumlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu anlamda okullardan gelen davetleri geri çevirmeyen Halkbank’ta bu kez Bayan Takım oyuncuları Birlik Bilim Doğa Koleji’ni ziyaret etti.

Ziyarette Bayan Voleybol Takımı’nı temsilen Ceyda Durukan Güneş, Tutku Burcu Yüzgenç, Eylül Akarçeşme, Ada Germen ve Rosanna Geil Ramos yer aldı.

Diğer okul organizasyonlarında olduğu gibi oyuncular öğrencilerden büyük ilgi gördü.

Öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Halkbank beşlisi zaman zaman gelen sorularla terledi.

Evsahiplerine sporun güzelliklerini ve zorluklarını anlatan Halkbanklı yıldızlar, hem sosyal hayat hem sporda karşılaştıkları veya karşılaşacakları sorunlardan yılmadan mücadele ederlerse başarabileceklerini anlattılar. İnanç ve azmin başarıya giden yolda ateşleyici güç olduğunu belirterek, spor ve eğitimin başarıyla bir arada gidebileceğini kendi deneyimleriyle örneklendiren Burcu, Ceyda, Eylül, Rosanna, Ada yine yüzlerce minik hayrana imza dağıttı. Halkbank sporcuları, Ankara’daki maçlarında onları tribünlerde görmek isteklerini söyleyerek destek talebinde bulundular ve mutlu bir günü daha geride bıraktılar.