Kupa Genel Müdür Arslan’da

17-04-2018 01:01:00
image

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Halkbank olarak, işlerini büyütmesi için daima KOBİ ve esnafımızın yanındayız. Bankacılık faaliyetlerini başarıyla yürütürken ülkemizin kültür, sanat ve spor alanlarındaki gelişimine de büyük katkı sağlıyoruz" dedi.

Efeler Voleybol Ligi şampiyonu Halkbank Erkek Voleybol Takımı, Halk Bankası’nın Ataşehir’deki Genel Müdürlük binasında Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ile bir araya geldi. Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu’nun da yer aldığı toplantıda, Halkbanklı sporcular, bu sezonu da zirvede kapatmanın heyecanı içinde olduklarını belirtti.

“Halkbanklı olmak, sahada olmaktır”

Kabulde konuşan, Halkbank'ın 80. yaşını kutladığı 2018 yılında gösterdiği finansal performansın yanında, sportif alanda elde ettiği bu başarıyla da gurur duyduklarını belirten Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan şunları söyledi:

“Bir Banka düşünün, 80 yıllık tarihi boyunca Türkiye’nin dört bir yanında gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Milletimizin her türlü finansman ihtiyacını karşılamak için sürekli yeni ürün ve hizmetler geliştiriyor. Tüm bunları yaparken de ülkemize her alanda değer katıyor.  Bizim bankacılık anlayışımız, hep sahada olma anlayışına dayanır. 19 bin kişilik Halkbank Ailesinin her ferdi, iyi bir takım oyuncusu olma bilinciyle hareket eder, her daim sahada olup müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu anlarda yanında olmak ister. Emek vermeye, her şeyden önce yaptığı işe gönül vermeye dayanan bu kültür ve anlayışın Halkbank Spor Kulübüne de yansıdığını görmekten çok mutluyuz.”

Genel Müdür Arslan bir soru üzerine beş yıl içinde Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmak için gerekli yatırımları yapacaklarını söyledi. Arslan, kulübü İstanbul’a getirmeyi düşünmediklerini, şimdilik Ankara’da kalacağını da başka bir soru üzerine ifade etti.

“Önceliğimiz takıma ve kendine güven”

Halkbank Erkek Voleybol Takımının şampiyon olmasının arkasında uzun yıllara dayanan bir ekip çalışmasının olduğunu belirten Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu şunları söyledi:

“Spor kulübümüzün temel ilkesi, kendine ve arkadaşlarına güvenen, sonuna kadar mücadele eden, bunu yaparken de rakiplerine saygı duyan sporculardan kurulu bir ekip olmaktır. Halkbank Spor Kulübü olarak altyapıya yatırım yapmaya, geleceğin sporcularını yetiştirmeye devam edeceğiz. Okul takımlarıyla yaptığımız işbirliklerini daha da geliştirmek, kulübümüze ve Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın şampiyonluğunu tüm taraftarlarımıza armağan ediyoruz.”

Ankara’da bir tesis için çalışma yaptıklarını dile getiren Süleymanoğlu, bunun temel ihtiyaç olduğunu, kendine ait bir tesisle hedefleri hayata geçirmenin daha kolay olacağını dile getirdi.