Halkbank Son Virajda

08-04-2018 13:01:00
image

Efeler Voleybol Ligi final etabı müthiş bir mücadeleye sahne oluyor. Halkbank’la Arkas Spor arasındaki final serisi dördüncü maça taşındı. Halkbank’ın 2-1 önde olduğu serinin dördüncü maçı yarın (9 Nisan, Pazartesi) Ankara’da, Başkent Voleybol Salonunda oynanacak. Mücadelenin başlama saati 18:00.

Mutluluğu paylaşalım

Ankara’da büyük iş yaptıklarını ifade eden Halkbank Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Slobodan Kovac, “Zor oldu ama güzel oldu. Takımımız istediklerimizi sahaya yansıttığı sürece böyle heyecanı, seyir zevki ve kalitesi yüksek mücadeleler sergileyip galibiyetler alırız. Biz hazır olacağız, taraftarımız da gelirse mutluluğu paylaşır ve çoğaltırız” dedi.

Taraftarımızla güçlüyüz

Karşılaşmanın bitiminden sonra Ankara seyircisine teşekkürlerini dile getiren pasör Raydel Hierrezuelo, bu görüşlerini yineleyerek, “Onlarla tek vücut hale geldiğimizde neler yapabileceğimizi bir kez daha gösterdik. İyi bir takım, iyi bir camiayız. Dördüncü maçta da onları salona bekliyoruz. Halkbank son iki yıldır şampiyonluk kupasını Ankara dışında kaldırıyordu. Bu kez seyircimizle paylaşmak arzusundayız. Bizi desteklemeye devam etsinler” diye konuştu.