Halkbank seriyi sürdürmek istiyor

11-03-2017 11:01:00
image

Efeler Voleybol Liginde üst üste aldığı galibiyetlerle zirvenin ortağı olan Halkbank, 20.hafta maçında yarın (12 Mart, Pazar) takipçisi Arkas Spor’la karşılaşacak. Başkent Voleybol Salonunda yapılacak müsabaka 16:00’da start alacak, Ozan Çağrı Sarıkaya-Salim Bektaş hakem ikilisi yönetecek.

Bu zorlu maç öncesinde Halkbank 13 galibiyet, 6 yenilgi ve 40.31 puanla 3, Arkas Spor ise 12 galibiyet 7 yenilgiden aldığı 40.20 puanla 4. sırada yer alıyorlar.

 

Voleybol seyirci ile güzel

Playoff’a avantajlı bir yerda başlamak isteyen takımlardan Halkbank’ta Baş Antrenör Slobodan Kovac Arkas Spor’u Ankara’dan eli boş göndermek istediklerini söyledi. Zorlu başkent derbisinden galibiyetle ayrılmanın morali ile İzmir temsilcisinin karşısına çıkacaklarını ifade eden Kovac, “Galibiyet serimizi sürdürmek ve kalan tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz. Yetenekli oyunculardan kurulu bir takımız. Onlara güveniyorum” dedi.

Halkbanklı taraftarlara da seslenen Slobodan Kovac, “Bizi bu zorlu mücadelede yalnız bırakmasınlar. Tribünlerde seyirci arttıkça hem biz güçleniyoruz hem de voleybol seyirciyle daha güzelleşiyor” diye konuştu.