Kupa Voley Erkekler Kategorisi Finalleri Öncesi Basın Toplantısı

09-01-2017 17:01:00
image

Kupa Voley Erkekler Kategorisi Finalleri Öncesi Basın Toplantısı Gerçekleşti

2016-2017 Voleybol Sezonu Kupa Voley erkekler kategorisi finalleri yarın (10 Ocak 2017 Salı) Balıkesir Yeni Voleybol Salonu’nda oynanacak olan karşılaşmalarla başlayacak.

 

Finallerin basın toplantısı bugün (9 Ocak 2017 Pazartesi) Balıkesir Yeni Spor Salonu’nda düzenlendi. Toplantıya Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Asbaşkanı Ahmet Göksu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç, Halkbank Arkas Spor, Fenerbahçe, Galatasaray HDI Sigorta, İnegöl Bld., İstanbul B.Şehir Bld., Maliye Piyango ve Ziraat Bankası takımlarının kaptanları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu, yoğun kış şartları altında Balıkesir’de düzenlenen organizasşona katılan takımlara teşekkür etti.

Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu, “Böyle organizasyonlar, camiaları ve insanları bir araya getiriyor ve bu buluşmanın ilimizde, Balıkesir’de olması bizler için büyük bir mutluluk. Bu turnuvanın burada oynanacak olmasında emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi,

 

Halkbank Kaptanı Ivan Miljković, “Bu yıl güzel karşılaşmalar çıkartıyoruz. Takımımız çok kaliteli ve iyi durumda. Umuyorum güzel bir turnuva olur ve kazanan biz oluruz.Herkese sakatlıkların yaşanmadığı bir turnuva temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Kupa Voley erkekler kategorisi finallerinin maç programı şöyle;

 

10 Ocak 2017 Salı

12.00 Ziraat Bankası – İnegöl Bld.

14.00 Fenerbahçe – Maliye Piyango

16.30 Arkas Spor – Halkbank

18.30 İstanbul B.Şehir Bld. – Galatasaray HDI Sigorta

 

11 Ocak 2017 Çarşamba

16.00 Yarı Final Karşılaşması (NTVSpor Canlı)

19.00 Yarı Final Karşılaşması (NTVSpor Canlı)

 

12 Ocak 2017 Perşembe

19.00 Final Karşılaşması (NTVSpor Canlı)