Halkbank’ın yıldızlarına büyük ilgi

03-11-2016 10:57:00
image

Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları Caner Dengin ve Abdullah Çam’la Birinci Yardımcı Antrenör Taner Atik, Keçiören ilçesindeki Cemal Gürsel Ortaokulunda düzenlen panele katılarak öğrencilerin sorularını yanıtladı.

1967 yılında kurulan, spor yakınlığı ve özellikle güreşteki başarıları ile dikkati çeken okulda düzenli olarak yapılan “Motivasyon Toplantıları”nın konuğu olan genç yıldızlar voleybol yaşantılarını anlattı, ardından da öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Genç sporseverlere yaşam deneyimlerini aktaran Çam ve Dengin, başarının disiplinli yaşamak, düzenli çalışmakla geleceğini örnekleri ile anlattı.

Sporla eğitimin birlikte yürümesinin zor ama imkansız olmadığını ifade eden Caner Dengin ve Abdullah Çam, sporun öğrencileri eğitim hayatında destekleyeceğini, vizyonlarını geliştireceğini, hayata doğru açılardan hazırlayacağını söylediler.

Panele katılan hemen her öğrencinin soru sorduğu Halkbanklı yıldız oyuncularla, katılımcılar samimi bir ambiyans yarattılar.

Panelin ardından Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Uzunoğlu ile Cemal Gürsel Orta Okulu Müdürü Şaban Büyükyıldız katılımcılara birer anı paketi ile teşekkür etti.