Halkbank’ın Milli Takım gururu

08-02-2016 10:20:00
image

 

Halkbank’ın Milli Takım gururu

Bayan-Erkek takımları, altyapıları ile voleybolun lokomotif kulüplerinden Halkbank, Türk voleyboluna koşulsuz hizmet vermeye devam ediyor.

Bunun son örneği Milli Takım aday kadrolarına davet edilen sporcularla görüldü, Halkbank Spor Kulübü milli takım aday kadrolarında 10 sporcu ile temsil edildi. Bu oyunculardan Aslıhan Kılıç ve Tutku Burcu Yüzgenç Genç Milli Takım aday kadrolarında. Aslı Koçoğlu, Kezban Ezgi Kara, Miray Salık ve Elifsu Yavuz Yıldız Milli Takım aday kadrosunda. Yaşam Terzi, Aybüke Güldenoğlu, Elif Yelmen, İnci Nada ve Gökçen Küçük Küçük Milli Takım aday kadrosunda Halkbank’ı temsil ediyor.

Büyük emeklerle, iyi bir planlama ile büyütülüp geliştirilen altyapı programı Milli Takımlar için de bir kaynak oluşturuyor

Kulüp Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, Halkbank altyapılarından yetişerek Milli Takımlara seçilme başarısı gösteren sporcuları unutmadı, onları kutlayarak ödüllendirdi. Hedeflerinin kendi altyapılarından meydana gelmiş bir takımla ligde başarı aramak olduğunu bir kez dana hatırlatan Başkan Süleymanoğlu, “Kazanmak başarı değildir, kazanırken kazanabilecekleri de kazanmak başarıdır Sporcularımızla birlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.