Modena eşleşmesi bizi mutlu etti

28-01-2016 17:20:00
image

Modena eşleşmesi bizi mutlu etti

Halkbank Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Lorenzo Bernardi, Şampiyonlar Ligi 12’li playoff turundaki Modena eşleşmesinden mutlu olduklarını söyledi.

Bernardi şöyle devam etti:

“Dünyada voleybola evsanipliği yapan, Modena gibi bir takıma rakip olduğumuz için mutlu olmamız gerekiyor.

Kura çekiminden önce de söylediğim gibi Modena, bu yıl Şampiyonlar Ligi’nin favorisi. Her mevkide dünyaca ünlü starlara sahipler. İtalyan liginde de lider durumdalar. Salonlarında muhteşem bir voleybol ambiansı yaratıyorlar. İtalya Kupası İtalya Ligi ve Şampiyonlar Ligi’nin en iddialı takımı olarak göze çarpiyorlar.”

Bernardi, “Böyle bur takıma karşı oynamak bizi mutlu edecek, onları elemek de öyle... Elbette Modena’yı saf dışı bırakmak için şansımız var. Üzerimizde baskı hissetmeden rahat bir kafayla oynar ve kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak, elbette şansımız olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Modena’yı eleyeceğiz

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın milli yıldızlarından Emre Batur da turu geçeceklerine inandıklarını söyledi. Batur, “Açıkça söylemek gerekirse, bana göre biz 6’lı playoff’u değil, dörtlü finali düşünmeliyiz. Allah’ın izniyle İtalyan takımını eleyeceğiz” diye konuştu.