Şampiyon Halkbank yine çiçeklerle karşılandı

14-05-2014 15:03:00
image
Kupa yönetime teslim
 
2013-2014 Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi şampiyonu Halkbank, Ankara’ya döndü ve ayağının tozu ile kupayı banka yönetimine takdim etti.

Halk Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Cebeci, Yönetim Kurulu Üyeleri, Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun da katıldığı tören neşeli bir havada geçti.

Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Cebeci tek tek tebrik ederek karşıladığı oyuncular ve teknik heyetin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Uzun süredir alamadığımız kupaları bir sezonda aldınız. Bu sezonu üç birincilik ve bir de Şampiyonlar Ligi ikinciliği ile tamamladık. Bu çok önemli bir başarı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sezonun, çok daha başarılı olacağımız sezonların habercisi olmasını bekliyorum” dedi.
 
Bana sürpriz yaptılar

Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu yaptığı açıklamada, çok kısa bir süre önce göreve geldiğini hatıratarak, “Bu kısa sürede takımımız bana güzel sürprizler yaptı ve hem Türkiye Kupası hem de Lig Şampiyonluğunu armağan ettiler. Kendilerini yürekten kutluyorum, önümüzdeki sezonlar için de başarılar diliyorum” diye konuştu.
 
Halkbank Spor Kulübü Başkanı ve Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu, mutluluğunu dile getirecek sözcük bulamadığını söyledi. Saşkan Süleymanoğlu, “Allah bize yardım etti ve müthiş bir sezon geçirdik. Ama biz de çok çalıştık. Camiamızın desteği en büyük yardımcımız oldu. Sezon boyunca bizimle birlikte olan herkese teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.