Halkbank’a tebrik yağıyor

31-03-2014 13:47:00
image
Halkbank’a tebrik yağıyor

CEV Şampiyonlar Ligi dörtlü finalini Ankara’da düzenleyerek erkek voleybolunda bir ilke imza atan, elde ettiği ikincilikle de Türk spor tarihine adını yazdıran Halkbank’a Avrupa’dan övgü yağıyor.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Başkanı André Meyer’in “Sorunsuz, harika bir organizasyon oldu” şeklindeki sözlü kutlamalarının yanı sıra, CEV Kıdemli Başkan Vekili ve FIVB Başkan Vekili Alexandar Boricic de organizasyon için taltiflerini iletti.
Turnuva boyunca yapılan tüm işlere hayran olduklarını her fırsatta tekrarlayan CEV Avrupa Kupa Komisyonu Başkanı Riet Ooms’la, CEV Basın Delegesi Federico Ferraro birer mektup göndererek beğenilerine dile getirdiler.

CEV Avrupa Kupa Komisyonu Başkanı Riet Ooms mektubunda özetle şu görüşlere yer verdi:

“Gerçekten harika bir iş çıkardınız. Dörtlü finalin profesyonel teknik hazırlıklarından başka CEV resmi görevlilerine gösterdiğiniz ilgi alaka da bizim için çok özeldi. Herkes bunu konuşup memnuniyetini dile getiriyordu.

İşte bu yüzden gerçekleştirdiğiniz süper işler için tekrar teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Çok özel bir final oldu ve eğer bana izin verirseniz Viyana’da her sene yapılan Şampiyonlar Ligi Seminer’inde sizin materyallerinizi eğitim amaçlı kullanmak isterim.”
 
Ferraro’dan övgü

Öte yandan, CEV Basın Delgesi Federico Ferraro’da yazdığı mektupta gösterilen performans nedeniyle teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:

Turnuva hazırlıklarınızda gösterdiğiniz kaliteli iş gerçekten övgüye değer. Pazar akşamı sona eren organizasyon şimdiye kadar hiçbir dörtlü finalde şahit olmadığım kadar başarılıydı.

Basınla ilgili hiç bir sorun yaşanmadı. Turnuva öncesinde hayata geçirilen işler nedeniyle Ankara’ya herhangi bir problem yaşamayacağımı bilerek çok rahat geldim. Keşke dörtlü finalleri önümüzdeki yıl yine Ankara’da Halkbank düzenlese.
O güzel ülkenizde en kısa sürede tekrar buluşmak umuduyla.”