Halkbank Aile Yemeğinde

21-03-2016 15:05:00
image

Halkbank aile yemeğinde

 

Ligi lider bitirmeyi garantileyen, Şampiyonlar Liginde de finalfour umutlarını son maça bırakan Halkbank Erkek Voleybol Takımı aile yemeğinde bir araya geldi.

 

Sporcular, teknik heyet ve yöneticilerin katıldığı. samimi bir ortamda geçen akşam yemeğinde bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, Cucine Lube Civitanova ile oynanacak maçın tarihi bir karşılaşma olacağını söyledi. Halkbank’ın şampiyonları ve şampiyon adaylarını elemeyi sevdiğine dikkati eçen Süleymanoğlu şunları söyledi:

 

“Geçen yıl Belgorod, bu sene Modena... Şimdi de Lube takımı ile oynadık ve bence avantajlı bir skor elde ettik. Hatta 3-0, 3-1 bile yenebilirdik. Değişen bir şey olmadı. Her şartta bir galibiyet elde etmemiz gerekiyordu. Konsantrasyonumuzu Şampiyonlar Liginde almamız gereken bu maça vermenizi istiyorum.”

 

Çarşamba günü oynanacak rövanş müsabakasının hem kulüp hem oyuncuların çoğunluğu için tarihi bir maç olduğuna işaret eden Selahattin Süleymanoğlu, bundan sonrasının çok daha iyi olacağına inandığını ifade etti.

 

Bu başarıların gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Süleymanoğlu sözlerini şöyle tamamladı:

 

“23 Mart’ta oynanacak maçta başarılar temenni ediyorum. Yüce Allah’tan size güçlü bir performans vermesini diliyorum. Lube maçında kazandığınız iki sette sizin sahada verdiğiniz mücadele kadar bizim dualarımız da etkili oldu.

 

İnşallah Cucine Lube’yi Ankara’da yenerek, bozulmuş moralleri en üst seviyeye ulaştıracağız. Bugünlerde meydana gelen olayları kafanızdan çıkartın. Sadece işinize konsantre olun. Sizden beklentim bu”